Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zadowolony rodzic - ocena fajni, zaangażowani nauczyciele, dużo możliwości rozwijania pasji uczniów -...
~zadowolony rodzic
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 stycznia 2024

Malgorzata - ocena Najlepsze miejsce dla naszego dziecka. Pełen szacunek, cisza, spokój
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

AG - ocena świetna szkoła, super społeczności i nauczyciele. Poziom nauczania bardzo wysoki
~AG
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Mb - opinia Szkoła jest świetna.
~Mb
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 lipca 2023

Katarzyna - opinia Wspaniała szkoła z fajną atmosferą. Doświadczeni nauczyciele zaangażowani w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

anonim - opinia wątek zamknięty Bardzo dużo zawdzięczam całej społeczności V LO. Po dwóch latach od...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 stycznia 2022

Mat fiz inf 2020 - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie!!! Szkoła z niesamowitą atmosferą, pełna inspirujących i...
~Mat fiz inf 2020
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Korepetycje, korepetycje, korepetycje... wątek zamknięty Szkoła w żadnym stopniu nie powinna być zaliczana do szkół elitarnych. Chemia...
~biolchemiczka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2019

Mat-fiz to porażka wątek zamknięty Plusem tej szkoły jest bardzo duży wybór dodatkowych języków, których można...
~Asia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Nauczyciele wymagający, co skutkuje w dobrych wynikach w nauce. Można się...
~JK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Na pewno nie na biol-chem wątek zamknięty Dopóki coś się nie zmieni w kwestii nauczycielki chemii odradzam ten profil....
~.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

Z DALA OD V LO ! wątek zamknięty Jestem tegorocznym absolwentem szkoły. Zdecydowanie nie polecam. Nauczyciele...
~Absolwentka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Prawdziwa opinia ucznia VLO, pójście tam to największy błąd życia wątek zamknięty przechodząc po kolei po punktach: Poziom nauczania - to porażka, jedyni...
~Uczeń Piątki
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Dobra szkoła z kilkoma wadami wątek zamknięty Jak wiadomo jest to jedna z najlepszych gdańskich szkół w rankingach...
~ABC
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Bardzo polecam. wątek zamknięty Z żalem opuściłam te mury, naprawdę jest to niesamowite miejsce. Pomijając...
~absolwentka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2013

xxxxxxxxxx wątek zamknięty szkoła ma dobre wyposażeni, poziom nauczania jest wysoki. można tam sie...
~m
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2007

ŻAŁUJĘ!!!!!! wątek zamknięty To były stracone lata... Zgadzam się z poprzedniczką- gdyby nie płatne...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2009

NIE wątek zamknięty Jeśli nie skończyłeś/aś dobrego gimnazjum to dla własnego dobra nie pchaj się...
~Ja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

Nikomu nie polecam! wątek zamknięty Ta szkoła to stajnia dla olimpijczyków. Jeśli nie przyjdziesz do niej z...
~jam
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

.. wątek zamknięty jak dla mnie wysoki poziom, ale dlatego tu przyszłam. jezeli szukasz szkoły...
~jhk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

28

wątków

do góry