OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nikola - ocena Najlepsza szkółka w Gdańsku, dzięki instruktorce Basi zdałam oba egzaminy...
~Nikola
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Amelia Wolska - opinia Bardzo polecam kurs prawa jazdy w OSK Kate. Możliwość weekendowej lub zdalnej...
~Amelia Wolska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Lena - opinia Z całego serca polecam wszystkim. Przeniosłam się z innej szkółki do oks...
~Lena
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Martyna - opinia OSK Kate = najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Pani Basia Cybulska to najlepsza...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 sierpnia 2023

Moni - opinia Mogę z całego serca polecić Osk Keat. Ja przyszłam tam z innej szkoły. Nie...
~Moni
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 23 czerwca 2023

Karolina - opinia Polecam szkole jazdy, szegilnie instruktorkę Basie. Jeśli się boisz że jako...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 maja 2023

Paulina - opinia Serdecznie polecam osk kate. kilka spotkań w eLce z p. Kasią wystarczyło abym...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 kwietnia 2023

Kursantka - opinia Bardzo polecam,jestem mega zadowolona.
~Kursantka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Kursantka - opinia Generalnie...Porażka ile razy można przekładać jazdy? I to kilka godzin przed...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2023

Kursant - opinia Nie polecam uczyć się u Pani Katarzyny!!! Podczas jazd siedzi w telefonie nie...
~Kursant
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Aneta - opinia Polecam!!! Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, przyjazna...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Karolina - opinia Szkola na szustke z wielkim plusem. A ludzie w niej pracujący ,wlascicielkai...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2023

Kinga M - opinia Bardzo polecam osk kate, szczególnie instruktora Maćka. Świetny nauczyciel i...
~Kinga M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Sandra - opinia Zdecydowanie polecam osk kate :) po przerwie, zdecydowałam się ponownie...
~Sandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Kamila - opinia Do Kasi przeniosłam się z innej szkoły, po której miałam traumę. Okazało się,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Angelika - opinia Bardzo polecam osk kate, a szczególnie instruktor Barbarę Cybulską. P. Basia...
~Angelika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Małgorzata - opinia Najlepsza szkoła osk Kate polecam nie pożałujesz !Pani Kasia najlepszy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

borys - opinia Kasia i jej team nr 1 w Gdańsku. Jakiś czas temu robiłem prawko najpierw...
~borys
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 lutego 2023

Korki - opinia Polecam gorąco. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta....
~Korki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 stycznia 2023

Chopov Oleksandr - opinia Bardzo dobra szkoła, instruktor Maciej jest po prostu profesjonalistą w...
~Chopov Oleksandr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry