OKS Kate

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
.. - opinia wątek zamknięty Bez zarzutów wszystko zostało przeprowadzone, super szkółka
~..
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Kacper Korytek - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkółka i najlepsi instruktorzy.
~Kacper Korytek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Olivka - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim fajnym babkom:)
~Olivka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, nie ma lepszych instruktorow, najbardziej niezrozumiale...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Daria - opinia wątek zamknięty Najlepsi! Ekstra ludzie! Jazdy bezstresowe :) gwarancja zdania egzaminu za...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalni i cierpliwi Instruktorzy. Bezstresowo i w miłej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Zrezygnowany kursant - opinia wątek zamknięty Nie polecam uczyć się u Pani Katarzyny!!! Podczas jazd siedzi w telefonie...
~Zrezygnowany kursant
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

N. - opinia wątek zamknięty Miałam okazje uczyć się w szkole jazdy OSK Kate, pod okiem P. Anety- świetne...
~N.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła na świecie! Instruktorka Aneta wspaniała kobieta , poziom...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do kursanta na każdym kroku,...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem. Pani Aneta i Kasia są najlepsze, dużo wymagają, ale...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca!!! Kasia ma w swoim zespole najlepszych...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2019

Sandra - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam ta szkole . Jazdy miałam głównie z Mateuszem i jestem...
~Sandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Dzięki Kasi udało mi się w końcu opanować emocje i zdać egzamin za pierwszym...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Hanka - opinia wątek zamknięty Pani Kasia odzywa się opryskliwie i bezczelnie. Niektórych wyzywa od...
~Hanka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Maria - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie! Szybka teoria, jazda w super atmosferze, a instruktorzy z...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 listopada 2019

Polecam w 100% wątek zamknięty Byłam ciężkim orzechem do zgryzienia ;) ale jakoś dałam radę dzięki Kasiuli...
~Dżoana ;)
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Nauka? Genialna !!! wątek zamknięty Byłam u Pani Kasi na jazdach dodatkowych i dzięki temu nauczyłam się jak...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Nauka? Pomyłka. wątek zamknięty Jeździłam z panią Kasią i o ile na początku zwracano mi uwagę na błędy, które...
~Anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Najlepszy ośrodek w Gdańsku wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Kate, a zwłaszcza instruktorkę Anetę, której...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry