Nie/mięsny

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaskółcza 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pyszne dania w przystępnych cenach wątek zamknięty Polecam każdemu, kto docenia oryginalne połączenia smaków i świeże składniki...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

nie/miesny wątek zamknięty jestem zakochana w humusach i falaflach w wykonaniu tego bistro .Super.
~grazyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Nie/mięsny to moja ulubiona jadłodajnia w Gdańsku! wątek zamknięty Super klimat, pyszne jedzenie - myślałam, ze humusy to nie moje smaki a...
~bb
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Zdrowe i dobre wątek zamknięty Testowalismy ostatnio NieMiesny i wyszlismy bardzo milo zaskoczeni. Jedzenie...
~Krowoderscy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

byłam, jadłam i było pysznie wątek zamknięty Jedna z lepszych miejscówek na zjedzenie dobrego jedzenia innego niż fast...
~gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Rewelacyjne miejsce! wątek zamknięty Świetna kuchnia i rewelacyjne miejsce!
~Maciej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Klimatyczne miejsce, apetyczne potrawy wątek zamknięty Smacznie i przyjaźnie, bez pośpiechu i tłumu zaglądającego w...
~Marianna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2018

Super, zdrowo kolorowo! wątek zamknięty Bardzo fajny lokal! Bardzo dobre jedzenie, hummus rewelacja! Fajne miejsce!...
~Agnieszka Stobart
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Miło, smacznie, sympatycznie... wątek zamknięty ... i nie rozumiem uwag dotyczących wielkości porcji. Próbowałem Shakshukę z...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

Mikro porcje wątek zamknięty Ceny bardzo wysokie jak za takie małe porcje, ilość frytek podawana na...
~Jasiu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

Smacznie wątek zamknięty Smacznie lecz spodziewałem się wiekszej porcji za tą cenę.
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Na pewno będę tam częściej wątek zamknięty Bardzo smacznie, czysto, świeżo, przemiła i pomocna obsługa. Kucharz ma dobry...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry