Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Przychodnia to jedna wielka katastrofa ! Dodzwonic się graniczy z cudem ,...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 kwietnia 2022

Monika Chod - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej przychodni - szczególnie poradni K- panie położne są...
~Monika Chod
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Rzadko piszę opinie, ale czasem się należy. Niestety nie mogę umieścić oceny...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

kultura obsługi z rejestracji wątek zamknięty dodzwonić się rano to cud aby się dodzwonić,po drugie dlaczego obsługa z...
~Krzyś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Czy ktos tam podnosi telefon? wątek zamknięty Do dzieci chorych niema problemubo rejestruje sie online ale aby sie...
~jagoda.rey@gmail.com
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

co raz lepiej wątek zamknięty Ostatnio byłam w przychodni po dłuższej nieobecności i muszę przyznać ze się...
~Iwona
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

rejestracja wątek zamknięty Rejestracja telefoniczna faktycznie pomogła przy możliwości odbycia wizyty po...
~Franek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 października 2015

nareszcie XXI wiek! wątek zamknięty nareszcie coś się ruszyło - już jest rejestracja internetowa - koniec z...
~zadowolony pacjent
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

laryngolog dr Garus godna polecenia wątek zamknięty Przypadkowo dowiedziałam się, że przychodnia ma dobrego...
~wdzięczna pacjentka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

100 lat w tyle wątek zamknięty Witam, nasza przychodnia to koszmar. Nie można się zapisać telefonicznie, ani...
~Milenka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

no cóż wątek zamknięty Wszyscy piszą to samo - nie sposób się zarejestrować do lekarza. Nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

dziękuję wątek zamknięty całemu Personelowi Medycznemu za profesjonalną opiekę, empatię i poszanowanie...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2014

Płatna rejestracja. wątek zamknięty Płatna rejestracja (np.5zł) rozwiązałaby problem. Gwarantuję, że kolejki do...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2013

Grr - opinia wątek zamknięty Ludzie, nie dzwońcie na ten pierwszy numer przed godziną 8.00. Wybierałem...
~Grr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

miłaaa pani w rejestracji wątek zamknięty A ja się nie zgodzę... przyszłam pierwszy raz w zeszłym tygodniu do tej...
~PM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Problemy z rejestracją wątek zamknięty Zwracam uwagę na problemy z rejestracją telefoniczną : panie z rejestracji...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

koszmar wątek zamknięty Żeby zarejestrować się do tej przychodni,trzeba np.z chorym dzieckiem,stać...
~Becia
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 marca 2013

Kompromitacja wątek zamknięty Umówienie się na jakąkolwiek wizytę telefonicznie graniczy z cudem. To...
~nest
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Dramat wątek zamknięty Za każdym razem to samo, albo awantura, albo tekst, ze trzeba stać w kolejce....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

48

wątków

do góry