Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - ocena Pacjenci chorzy na raka czekają na opis badania ponad miesiąc!!!! Każdy dzień...
~Ela
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Hanna - opinia Szpital Jednodniowy - NCM ul.Polanki 7 W szpitalu miałam wykonany zabieg...
~Hanna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Tadeusz - opinia Polecam przychodnię. Bardzo dobra obsługa.
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2023

Danuta Pyż - Dopita - opinia Polecam, zabiegi przeszłam w X i XI br., pełen profesjonalizm w obsłudze...
~Danuta Pyż - Dopita
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Jadwiga - opinia Rezonans magnetyczny, przemiłe Panie pomocne, gdyby nie Ich empatyczna i...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Anna - opinia Tydzień temu miałam zabieg usuwania zaćmy wraz z wszczepieniem soczewki...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

N. - opinia Miałam przeprowadzany w tym miejscu dwukrotnie zabieg usuwania zaćmy i jestem...
~N.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lipca 2022

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Wyrażam opinię w imieniu swoim i teściowej, która miała wykonany zabieg...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

I.B. van Geelen - opinia wątek zamknięty Mama zmieniła lekarza po przeprowadzce. P. Dr. Dundicz jest bardzo miłą i...
~I.B. van Geelen
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

M.T. - opinia wątek zamknięty 3 dni zajęło mi zapisanie sie do internisty.Za piewszymi dwiema probami po...
~M.T.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

USG wątek zamknięty Kpina!!! Miałem zlecone dwa badania USG czyli dla mnie przeznaczone pół...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Przychodnia opustoszała. wątek zamknięty Po odejściu lekarzy na emeryturę pacjenci tak jak ja chyba w większości...
~Pacjent który odszedł po 30 lata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 maja 2019

Dr. dundicz wątek zamknięty Jestem już pod opieką pani doktor ponad rok i nie mam żadnych żali co do...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Endokrynolog wątek zamknięty Takiego cyrku dawno nie widziałam. Pacjenci prywatni z tymi z funduszu w...
~S
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

lekarz Elena Dundicz wątek zamknięty Kompletnie nie rozumiem tych absurdalnie negatywnych komentarzy. Pani dr jest...
~Janusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Okropna wizyta wątek zamknięty Pani dr nie słucha, nie tłumaczy. Ledwo spojrzy na pacjenta. Jej diagnoza...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Chirurg Rafał Mrozowski wątek zamknięty Piszę to w ramach ostrzeżenia. Chamskie odżywki, zero zainteresowania...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Najgorsza przychodnia wątek zamknięty Mam nadzieję, że ktoś kiedyś zrobi porządek z tym miejscem. Nigdy nie...
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Takie przychodni3 sie zamyka... wątek zamknięty Ta przychodnia to jakas porazka. Jeden kompetentny pediatra ktoremu chyle...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Fatalna obsługa. Nie polecam wątek zamknięty O ile lekarze tam pracujący są życzliwi i mili, to poziom kultury i obsługi...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

49

wątków

do góry