Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
po raz kolejny fatalna obsługa w sekretariacie! wątek zamknięty Jestem po raz kolejny zbulwersowana zachowaniem pracownicy sekretariatu. Tak...
~M.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

KLINIKA JEDNEGO DNIA wątek zamknięty W Klinice na oddziale chirurgii miałam przeprowadzony zabieg artroskopii...
~G.S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

rejstracja na godzine wątek zamknięty Miałem wczoraj wizytę u lekarza rodzinnego, zarejstrowany byłem na godzinę 10...
~Mariusz
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2011

POLECAM! wątek zamknięty W nadmorskim centrum medycznym poddano mnie operacji przepukliny pachwinowej...
~Krystian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

chirurgia jednego dnia wątek zamknięty Na oddziale chirurgii jednego dnia poddana zostałam zabiegowi rekonstrukcji...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 maja 2011

Chirurgia jednego dnia wątek zamknięty Skorzystałam z leczenia (zabieg) na oddziale chirurgii jednego dnia. W ramach...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2011

Przychodnia "POLANKI" Chirurgia Jednego Dnia. wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa.Odpowiedzialność. Krótkie terminy. Składam ZESPOŁOWI...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

recepcja wątek zamknięty Nie mam zasttrzeżeń co do personelu medycznego, ale pani w rececji są bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

Rejestracja wątek zamknięty O ile o mojej lekarce złego słowa nie mogę powiedzieć, o tyle panie w...
~Troll
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

49

wątków

do góry