Helios Alfa Centrum

Kina

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kino godne polecenia!!! wątek zamknięty Bywam w Heliosie dość często razem z dziewczyna. Obsługa bardzo kulturalna i...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

anna - opinia wątek zamknięty Bardzo niemila obsluga
~anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lipca 2013

żenada wątek zamknięty właśnie zarezerwowałem bilety, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji i...
~witold
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

" KINO" ???? wątek zamknięty Coś mnie podkusiło i po długiej przerwie wybrałem się do " Alfy" na kolejny...
~Andzrej
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

nagłośnienie wątek zamknięty Kilkanaście razy byłem na seansie w Waszym kinie i muszę przyznać,że na...
~PaweL Matuszkiewicz
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2008

Fajne wątek zamknięty Byłam na "Drogówce" i byłam miło zaskoczona. Zwłaszcza po wcześniejszych...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2013

lubię to kino wątek zamknięty poza czasem niewyregulowanym dźwiękiem (co zdarza się wszędzie) to kino jest...
~mmm
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

zimny popcorn wątek zamknięty bardzo proszę jeśli to możliwe żebyście nie robili na zapas dużo popcornu bo...
~mmm
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Problemy z ekranem.. wątek zamknięty Kilka razy odwiedziłam to kino i za każdym razem były problemy z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

popcorn wątek zamknięty Oglądając film czuję się jak w taniej jadłodajni z wszechobecnym zapachem...
~scyzoryk
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

No już tam nie wrócę ... wątek zamknięty Totalna klapa chciałem kupić bilety okazało się że teraz bilety sprzedają w...
~miki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Obsługa i repertuar ok, ale sam multipleks FATALNY wątek zamknięty Obsługa w porządku, duży plus za sporo atrakcyjnych promocji cenowych na...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

Flufwy - opinia wątek zamknięty Świetne kino, nie mam żadnych zastrzeżeń, kompetentna i uczciwa firma. :)
~Flufwy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

Najprzyjemniejsze w Gdańsku wątek zamknięty Tańsze od konkurencji, z parkingiem zlokalizowane w ładnym centrum handlowym....
~Andrzej
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

Bardzo lubię wątek zamknięty Najprzyjemniejsze i najtańsze kino, jeśli chodzi o multipleksy. Sympatyczna...
~ew
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Słaby repertuar wątek zamknięty cey biletów i promocje zachęcają do skorzystania z oferty tego kina ale co z...
~czeplin
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Oby tak dalej wątek zamknięty W końcu jakieś kino które nie zdziera z klienta i nie zanudza reklamami z...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

Jest dobrze, ale... wątek zamknięty To co moim zdaniem jest główną zaletą kina Helios to liczne promocje cenowe,...
~Julka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2010

Jop waszom mać wątek zamknięty Jeśli fotele nie są zasyfione popcornem a podłoga nie kleji sie jak 150....
~Roman
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

No more (tears) ! wątek zamknięty Multipleksy mają to do siebie, że wyświetlany w nich repertuar jest...
~Rafał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

63

wątków

do góry