Hallo Taxi

Taxi Przewóz osób

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Wynajęłam taksówki na ślub. Wszystkie przyjechały na czas , zgodnie z...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Naprawcie stronę wątek zamknięty Proszę naprawić system zamawiania taksówek przez internet, zamówiłam dziś...
~h9ooo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2015

HALO TAXI wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, uczciwi kierowcy - polecam tą korporację bo...
~Halina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Nie polecam tej firmy wątek zamknięty Bardzo nie miła obsługa w centrali. Zero informacji o czasie oczekiwania na...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

.... wątek zamknięty Zamówiłem taxówkę Dziewczynie, która wracała z Gdańska równo 2,8km.. za...
~Maciej
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2014

szybko, sprawnie i uczciwie wątek zamknięty Taxi, po zamówieniu na pkp Oliwa przyjechała po 3 minutach, ku mojemu...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

M - opinia wątek zamknięty Taksówka przyjechała po 4min od zamówienia (we Wrzeszczu), dostałem SMS z...
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Dorota - opinia wątek zamknięty Taksowkarz policzyl odcinek,ktory w normalnych warunkach kosztuje 20zl za...
~Dorota
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

HALLO TAXI GDANSK 19666 BEZ STREF wątek zamknięty Witam korzystałem ostatnio z usług Hallo Taxi i jestem bardzo mile zaskoczony...
~Antoni
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Wszystko OK wątek zamknięty Jechałem wszystko w najlepszym porzadku.
~Juliusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

drogo wątek zamknięty Bardzo droga taxi.Kierowca bardzo niekulturalny.Miał być rabat ale pasażerom...
~Dzideka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Edyta - opinia wątek zamknięty Korzystałam często z usług tej firmy na początku 2011 roku. Bez zarzutu....
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 grudnia 2012

EURO 2012 wątek zamknięty Po meczu Polska-Czechy podeszłam do taxi hallo(srebrny mercedes ) przy...
~Marika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

Za każdym razem inna cena i trasa :( wątek zamknięty Witam. Przez 2 tygodnie jeździłem taksówką na odcinku Wrzeszcz-Przymorze....
~outofspacer
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

Primavera Pierwej Sort !!!! wątek zamknięty Wydzwaniam ich czesto na Lesna Gore i jade do Gdyni za mniej niz u innych...
~Bogus Niedzwiednik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

opinia wątek zamknięty opinia Wydawałoby się że nic prostszego zmawiam taxi 2 tygodnie wcześniej...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2012

Zamawiam na Suchaninie wątek zamknięty Czesto dzwonie z mojej dzielnicy czyli Suchanina wszystko w porzadku,dobre...
~Wiesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

czas oczekiwania!!! Cena!! wątek zamknięty Podobno czas oczekiwania miał być 10min. Czekałem 23. Podobno miał być rabat....
~Piotr
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

luska - opinia wątek zamknięty czysto , taksówkarze mili uczynni a wogóle to tanio niz doinnych taxi...
~luska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

smierdzaca taxi nr1607 wątek zamknięty smierdzaca taxi nr1607
~krysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

80

wątków

do góry