Sztuczne lodowisko

Lodowiska

Sopot, pl. Zdrojowy 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetne! wątek zamknięty Nie byłem wielkim fanem . Lodowiska. Prawdopodobnie przez to że lodowisko w...
~Kuba
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

super ! wątek zamknięty wybrałam się żeby sprawdzić różnicę między krytymi lodowiskami . musze...
~FRANIA
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

NIE JEST TAK ŻLE wątek zamknięty tak czytałam opinie na temat tego lodowiska i powiem szczerze,że byłam...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Pełna amatorka!!! wątek zamknięty Fajne miejsce na lodowisko,ale dbanie o lodowisko przez obsługę woła o...
~rafinho
2

dodano: 23 stycznia 2012

Porażka wątek zamknięty Korzystałam z usług lodowiska w tym roku po raz pierwszy i niestety jakoś...
~Ania
-

dodano: 5 lutego 2012

SEZON REWELACYJNY W PORÓWNANIU Z UBIEGŁYMI LATAMI wątek zamknięty W końcu jest ktoś kto wpuszcza na lodowisko. Przemiła obsługa. Państwo...
~Kasia
3

dodano: 26 lutego 2010

Brak zniżek dla dzieci (w okresie ferii). wątek zamknięty W wielu miejscach, przynajmniej w okresie ferii zimowych obowiązują zniżki...
~Sopocianin
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

Szkoda mi tego lodowiska... wątek zamknięty Położone w uroczych okolicznościach przyrody i architektury, a takie smutne,...
~Gosia
-

dodano: 27 stycznia 2011

Coraz gorzej!!! wątek zamknięty Tafla jest w bardzo kiepskim stanie,pełno bruzd,tłumaczenie,że lodowisko jest...
~rafinho
-

dodano: 20 stycznia 2011

fatalna tafla wątek zamknięty Korzystałem z lodowiska w tym roku czterokrotnie. Tylko raz, zaraz po...
~maras
1

dodano: 26 grudnia 2010

W tym sezonie - słabo. wątek zamknięty Zgadzam się, że obsługa nie należy do najlepszych. Lodowisko jest publiczne,...
~małami
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

Obsługa Koszmar ! wątek zamknięty Obsługa jest koszmarna!! Dwaj Panowie w środku - 1- przy kasie - nie umiał...
~Cezary Pap
1

dodano: 2 stycznia 2010

świetny klimat wątek zamknięty Muzyka na imprezie sylwestrowej i wczesniej (21-22) bardzo przyjemna - nie...
~martin
-

dodano: 1 stycznia 2010

Wciąż przekłądane otwarcie... wątek zamknięty Lodowiska już 3 raz jest przekładane na inny termin, rozumiem, gdy w...
~Klient!
1

dodano: 19 grudnia 2009

Superaśnie!!! wątek zamknięty Wspaniały klimat i niezła muza. Świetne zorganizowanie i sposób na nudę:-D...
~Satine
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

SUPER ! wątek zamknięty BYŁEM Z DZIECIAKAMI CAŁKIEM PRZYJEMNIE REWELACYJNIE!
~BALON
-

dodano: 26 stycznia 2009

WOW wątek zamknięty Byłam pierwszy raz w zyciu na lyzwach i bylo super!!! Gdy bede w Sopocie...
~kala
-

dodano: 2 stycznia 2009

To miejsce ma wieczorem niespotykany klimat wątek zamknięty polecam, warto się wybrać przy okazji na spacerek na molo:)
~Ala
-

dodano: 30 grudnia 2008

Całkiem fajnie wątek zamknięty Całkiem całkiem przyjemnie :]
~echo84
-

dodano: 24 grudnia 2008

A co do muzyki... wątek zamknięty ... to lepiej niech bedzie radio ;-)
~MK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
89

62

wątków

do góry