Lango Master

Szkoły językowe

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 44/44

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła językowa! Cudowni nauczyciele i genialne podejście do ucznia
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Polecam zajęcia angielskiego. Uczęszczam z synem i córką od kilku lat i...
~Andrzej
1

dodano: 27 czerwca 2022

Aneta Wiczling - opinia wątek zamknięty Świetna kadra i podejście do nauczania - jest luźno i przyjemnie a wiedza...
~Aneta Wiczling
1

dodano: 4 lipca 2022

Ilona - opinia Nauka w Lango Master to czysta przyjemność dla syna. W szkole zajęcia z...
~Ilona
1

dodano: 17 lipca 2022

Magdalena - opinia Pełny profesjonalizm i najwyższy poziom nauczania, a to właśnie cenie sobie...
~Magdalena
1

dodano: 22 lipca 2022

Karol - opinia Z całego serca polecam zajęcia online z angielskiego w Lango Master,...
~Karol
1

dodano: 25 sierpnia 2022

Michał - opinia Kiedyś bardzo nie lubiłem niemieckiego, myślę, że tak jak wielu ludzi z...
~Michał
1

dodano: 31 sierpnia 2022

Hello World - opinia Zdecydowanie polecam zajęcia z angielskiego w duecie! Razem z moją dziewczyną...
~Hello World
1

dodano: 16 września 2022

Ewelina - opinia Ukończyłam kurs podstawowy i okazuje się ze przełamałam bariery i blokady...
~Ewelina
1

dodano: 22 września 2022

Natalia - opinia Polecam zajęcia angielskiego w Lango Master z Karoliną. Uczestniczyłam w tym...
~Natalia
1

dodano: 12 października 2022

Daria - opinia Uczęszczam na kurs 2 razy w tygodniu do Weroniki i jestem zadowolona, bo...
~Daria
1

dodano: 2 lutego 2023

Kinga - opinia Serdecznie polecam Lango Master! Indywidualne podejście do ucznia zadania...
~Kinga
1

dodano: 2 lutego 2023

Weronika M - opinia Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez lektorkę Weronikę zawsze...
~Weronika M
1

dodano: 8 maja 2023

Michał Dołęgowski - opinia Serdecznie polecam każdej osobie chcącej uczyć się języka angielskiego szkołę...
~Michał Dołęgowski
1

dodano: 7 czerwca 2023

Natalia - opinia Polecam Lango Master. Doświadoczona kadra szkoleniowa oraz praktyczne,...
~Natalia
1

dodano: 30 czerwca 2023

Emilia - opinia Jako mama maturzystki jestem bardzo zadowolona,córka zdala maturę dzięki...
~Emilia
1

dodano: 1 sierpnia 2023

Uczeń - opinia Profesjonalista. Świetny nauczyciel
~Uczeń
1

dodano: 21 sierpnia 2023

Ewa - opinia Polecam za profesjonalne i indywidualne podejście. Najwyższa jakość nauczania...
~Ewa
1

Aneta - opinia Polecam z całego serca! Kilka lat uczyłam się u Krzysztofa, teraz u Mai i...
~Aneta
1

Kursant - opinia Napiszę krótko: top of the top jeśli chodzi o nauczanie angielskiego online:)
~Kursant
1

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry