Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorące masaże najlepsze na jesień wątek zamknięty Polecam szczególnie rozgrzewające masaże w podczerwieni, są niezwykle...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

Super !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości usług wykonywanych w tym salonie, a także...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2011

warte polecenia wątek zamknięty zawsze super! polecam! byłam kilknaście razy (12)-zawsze profesjonalnie!...
~regina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 listopada 2010

WSPANIALE JAK ZAWSZE, PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Klimat, uśmiech, profesjonalizm - jak zawsze :)
~Sylwia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Uwaga !!! wątek zamknięty W tym salonie sterylizacja narzędzi to jakaś pomyłka, narzedzia od pedicuru...
oszukana
-

dodano: 19 września 2009

super salon !!! wątek zamknięty Ja również jestem stałą klientką salonu,i zawsze wychodzę bardzo zadowolona...
~Ewka
-

dodano: 15 września 2009

masaże są rewelacyjne-polecam każdemu wątek zamknięty Witam, podróżuję po całej Polsce(taką mam pracę) i korzystałam z zabiegów...
~Anna
-

dodano: 14 września 2009

Salon na wyjwyższym poziomie wątek zamknięty Salon exkluzywny i obsługa na wysokim poziomie. Polecam z czystym sumieniem
~gość
-

dodano: 13 września 2009

bardzo sympatycznie wątek zamknięty Korzystam tylko z regulacji i henny brwi , jestem bardzo zadowolona,...
~kapsztad
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

Na prawdę widac efekty!!! wątek zamknięty Jakiś czas temu dostałam na meila wiadomośc o 30% promocji na zabiegi ,nie...
~Monika Laskowska
-

dodano: 24 stycznia 2009

fantastyczne zabiegi na twarz wątek zamknięty Jestem stałą klientką salonu i bardzo jestem zadowolona z jakosci...
~Iza
-

Efektywne zabiegi wątek zamknięty Ostatnio zostałam namówiona przez znajomą do skorzystania z usług w Centrum...
~Krystyna
-

Najlepszy w 3miescie wątek zamknięty Uwielbiam przychodzic na zabiegi do Centrum Pięknego Ciała,ponieważ oprócz...
~Danka
-

dodano: 27 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

53

wątków

do góry