Odpowiadasz na:

Alina - opinia

Nasze poszukiwania dobrej firmy która instaluje monitoring zaczęły się od przeglądania rankingu firm na Trójmieście, poczytaliśmy z mężem opinie i wybraliśmy Monitoring System nikogo więcej nie... rozwiń

Nasze poszukiwania dobrej firmy która instaluje monitoring zaczęły się od przeglądania rankingu firm na Trójmieście, poczytaliśmy z mężem opinie i wybraliśmy Monitoring System nikogo więcej nie szukaliśmy.
Powiem tak od pierwszego spotkania gdy przyjechał Pan Arek zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, spojrzał fachowym okiem doradził w jakich miejscach najlepiej umieścić kamery, które są najodpowiedniejsze i będą spełniały nasze oczekiwania, jak zadziała video domofon no i cały system.
Na montaż czekaliśmy ponad miesiąc więc nie długo, kontakt z firmą od pierwszego spotkania do dnia dzisiejszego jest bez problemu.
Pan Marcin z Panem Arkiem przyjechali na montaż zainstalowali w ciągu jednego dnia jedną kamerę i video domofon a pozostałe kamery przyjechali po kilku dniach zainstalować i dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Panowie bardzo mili, instalacja przebiegła sprawnie, czysto i co najważniejsze fachowo, cały system działa bez zastrzeżeń.
Nie żałujemy, że wybraliśmy tą Firmę wręcz przeciwnie jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy jeszcze korzystać z jej usług.
Wszystkim którzy szukają i się wahają którą firmę wybrać polecamy z ręką na sercu Firmę Monitoring System.

zobacz wątek
3 lata temu
~Alina

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry