Odpowiadasz na:

Na wszystkich umowach powinnaś mieć wyraźnie napisane kto jest właścicielem mieszkania. A to, kto je sprzedaje w imieniu właściciela to inna sprawa. Obie informacje powinny być na każdym... rozwiń

Na wszystkich umowach powinnaś mieć wyraźnie napisane kto jest właścicielem mieszkania. A to, kto je sprzedaje w imieniu właściciela to inna sprawa. Obie informacje powinny być na każdym dokumencie, przede wszystkim aktach notarialnych. Pełne dane, łącznie z peselem, nr dowodu osobistego oraz notarialnym pełnomocnictwem właściciela do sprzedaży nieruchomości przez osobę x.

Bardzo źle wróży, że nie podpisaliście umowy w terminie z powodu braków jakiś dokumentów. To oznacza, że ktoś tu jest osobą niekompetentną, pośrednik lub notariusz, nie wiem kto tu zawinił, bo nie piszesz kto nie dopilnował dokumentów.

Stan liczników wszystkich mediów spisuje się w dniu przekazania kluczy nowemu właścicielowi i zdania mu nieruchomości. Może sie to już odbyć bez pośrednika. Samemu można spisać wszystkie liczniki, ich numery i stan na dzień x. Każda strona dostaje swój egzemplarz.

PS. Nie wierzę, za jako kupująca dałaś się wrobić w jakąkolwiek prowizję!!!

zobacz wątek
8 miesięcy temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry