Odpowiadasz na:

~Życie : Dzięki ta porada ma sens i gdyby nie było dzieci to dokładnie tak bym zrobił, jednak wiedząc z obserwacji jak takie sytuacje wpływają na dzieci nie mogę tego zrobić przynajmniej na tym... rozwiń

~Życie : Dzięki ta porada ma sens i gdyby nie było dzieci to dokładnie tak bym zrobił, jednak wiedząc z obserwacji jak takie sytuacje wpływają na dzieci nie mogę tego zrobić przynajmniej na tym etapie. Spędzam z dziećmi cały wolny czas i lubię to, kocham dzieci, biorę je na rowery, różne zajęcia, atrakcje wtedy kiedy się tylko da i tego nie chcę stracić. Żona zajęta nową miłością nie będzie w stanie poświęcić im wystarczająco dużo czasu i uwagi a są do tego przyzwyczajone od małego.
- Ktoś napisał olej ja znajdź inną- póki co nie chcę, myślę też że to może źle wpłynąć na dzieci. Chociaż nie ukrywam, że brakuje mi sexu. Nie wyobrażam sobie nowego związku, już nigdy nie zaufam nikomu, wierzyłem mojej żonie bezgranicznie i dostałem kopa.
- Oczywiście to racja, że od jakiegoś czasu nie układało się tak jak powinno ale ja wychodzę z założenia, że związek jest na dobre i na złe więc jak coś się psuje to trzeba naprawiać. Nigdy nie zdradziłem żony choć były ku temu okazje. Wiem, że jest też w tym wiele mojej winy, rutyna nas zgubiła, pojawiły się dzieci i życie się zmieniło, skończyły wyjazdy po całym świecie, rozrywki a nastała szara rzeczywistość.
-Dzięki wszystkim za to, że piszecie, coś się dzieje, czas jakoś mija, czytam i analizuje, może z tego wszystkiego wymyślę jakieś własne rozwiązanie, na siłowni już byłem- pomogło. Ogólnie sport mi pomaga i zawsze poprawia humor.
Zawsze uważałem się za osobę bardzo silną psychicznie i nie wiedziałem, że taka sytuacja może człowieka aż tak zdołować, fakt czasem się nie chce żyć ale są dzieci i trzeba być dla nich, próby samobójcze odpadają aż tak źle nie jest ze mną.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~Anonim38

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry