Odpowiadasz na:

Paulina i Piotr - opinia

Szczerze polecamy i zachęcamy, aby Wojtek zajął się oprawą muzyczną (jak i oświetleniową) Waszego wesela. Najbardziej pozytywny Dj jakiego mieliśmy okazję poznać! Już podczas pierwszego spotkania... rozwiń

Szczerze polecamy i zachęcamy, aby Wojtek zajął się oprawą muzyczną (jak i oświetleniową) Waszego wesela. Najbardziej pozytywny Dj jakiego mieliśmy okazję poznać! Już podczas pierwszego spotkania wzbudził ogromne zaufanie, które zostało nienaruszone aż do białego rana bo właśnie tak Wy i Wasi goście będziecie się bawić na Waszej imprezce. :D Swoją profesjonalną prezencją, charyzmatycznym podejściem oraz przebojowym poczuciem humoru zdobył serca wszystkich naszych gości. Parkiet od początku do końca był zapełniony dzięki odpowiedniemu doborowi utworów dla każdego. Na oczepinach ubawiliśmy się do łez :D. Do tego wszystkiego pragniemy podkreślić stały kontakt z Parą Młodą podczas imprezy dzięki, któremu wiedzieliśmy, że wszystko jest pod kontrolą i zgodnie z planem, co z pewnością zdjęło wiele nerwów z naszych barków tego dnia.

PS. Adam czuwający nad oświetleniem stworzył niezapomniany klimat, który dodał uroku temu przepięknemu (również dzięki nim) dniu.

Jesteście najlepsi, dziękujemy!

zobacz wątek
3 miesiące temu
~Paulina i Piotr

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry