Odpowiadasz na:

Gnom - opinia

Przed tym jak napisałem do Kalina, nigdy w życiu nie ćwiczyłem na siłowni. Pływałem kiedyś, ale w chwili rozpoczęcia pierwszego treningu moja forma była lekko mówiąc kiepska. Trener zadbał o to,... rozwiń

Przed tym jak napisałem do Kalina, nigdy w życiu nie ćwiczyłem na siłowni. Pływałem kiedyś, ale w chwili rozpoczęcia pierwszego treningu moja forma była lekko mówiąc kiepska. Trener zadbał o to, żeby sprawdzić moją sprawność, rozszerzyć moją wiedzę o zdrowiu jak i zacząć trenować w sposób, który przede wszystkim jest dla mnie bezpieczny, a do tego daje efekty. W trakcie roku współpracy zachęcał mnie nie tylko do regularnych ćwiczeń, ale również do małych zmian w swoim stylu życia, które mogą na mnie pozytywnie wpłynąć oraz do konsultacji z fizjoterapeutą jeśli pojawiło się cokolwiek co mogło być niepokojące. Pełny profesjonalizm, duża kultura oraz ogromna wiedza i praca wkładana w to, żeby być jak najlepszym trenerem.

Jeśli kogoś interesują efekty, to głównie dzięki treningom (nie ukrywam, że w trakcie pandemii miałem problem z trzymaniem diety) udało mi się spaść z rozmiaru XXL do L, a pod względem wyglądu - po raz pierwszy moje mięśnie są widoczne.

zobacz wątek
1 rok temu
~Gnom

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry