Odpowiadasz na:

Patrycja L. - opinia

Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem w tej strefie usług. Wymiana płyty indukcyjnej nastąpiła bardzo sprawnie i w bezstresowej atmosferze. Kontakt z panią Aleksandrą wspaniały -... rozwiń

Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem w tej strefie usług. Wymiana płyty indukcyjnej nastąpiła bardzo sprawnie i w bezstresowej atmosferze. Kontakt z panią Aleksandrą wspaniały - byłam na bieżąco informowana o tym, co się dzieje z moją szkodą. Nawet jeżeli sprawa dotyczyła tylko zamówienia samego sprzętu i jego przyjścia do serwisu. Dzięki temu wiedziałam, że sprawa posuwa się do przodu i wszystko idzie zgodnie z planem. Pan serwisant bardzo profesjonalny z dużą kulturą osobistą. Zadzwonił, aby uprzedzić, że pojawi się za 25 minut (chociaż nie musiał, bo wszystko mieściło się w podanym przedziale przez panią Aleksandrę). Pogoda zimowa, więc nawet poprosił o jakąś szmatę pod nogi, aby nie ubrudzić podłogi.
Rzadko spotyka się ludzi, który w nerwowej i "wszystko na już" branży tak sympatycznie organizują naprawę szkody. Człowiek nie musi sobie nią zaprzątać głowy, bo wszystko zrobi ten serwis. Szczerze polecam!

zobacz wątek
2 lata temu
~Patrycja L.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry