Odpowiadasz na:

Nowy gatunek człowieka - połączenie biologi i cyfrowej kontroli

Wielokrotnie pisałem, że jednym z celów obecnej sytuacji jest wyrugowanie obecnego analogowego człowieka i zastąpienie go nowym gatunkiem. Nowy gatunek będzie już częściowo biologiczny i za pomocą... rozwiń

Wielokrotnie pisałem, że jednym z celów obecnej sytuacji jest wyrugowanie obecnego analogowego człowieka i zastąpienie go nowym gatunkiem. Nowy gatunek będzie już częściowo biologiczny i za pomocą nano-komputerów lub podobnych implantów połączony z globalną siecią informatyczną. Dzięki sieci mobilnej będzie można zdalnie wpływać na myśli i zdrowie takich osobników.
Globaliści chcą, aby w przyszłości było mało ludzi, a ci co będą istnieć mają być genetycznymi mutantami o rozszerzonej sztucznie jaźni. Dzięki temu będzie rasa nadzorców oraz niewolników,. Obecny analogowy człowiek jest już stopniowo zabijany przez stworzenie takiego środowiska ekonomiczno-politycznego, aby łatwiej było go zmusić do zabójczych procedur medycznych.
Człowiek syntetyczny, pół biologiczny jest łatwiejszy do kontroli oraz pracy w ekstremalnych warunkach, np. kosmosie. Eksploracja innych planet to będzie nowy kolonializm, który wg mnie już dawno po cichu się rozpoczął.
Polecam ciekawy materiał jak za pomocą fal radiowych można wywoływać choroby i czym tak naprawdę może być covid19. "komentarz na czas kryzysu. jak działa chemtrails, szczepionka, 5G" - https://youtu.be/C93t8GENB3Q

zobacz wątek
5 miesięcy temu
~Świat zwariował

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry