Odpowiadasz na:

Tomasz - opinia

Serdecznie polecamy Pana Marcina Zubala i jego firmę ZoomProjekt. Ani przez chwilę nie żałowaliśmy podjętej decyzji o zleceniu projektu aranżacji wnętrza Panu Marcinowi. Moglibyśmy myśleć 100 lat,... rozwiń

Serdecznie polecamy Pana Marcina Zubala i jego firmę ZoomProjekt. Ani przez chwilę nie żałowaliśmy podjętej decyzji o zleceniu projektu aranżacji wnętrza Panu Marcinowi. Moglibyśmy myśleć 100 lat, a nie wpadlibyśmy na zaproponowane przez niego rozwiązania. Pułapki z brakiem funkcjonalności czyhają na każdym kroku, a projekt Pana Marcina pozwolił ich uniknąć. Warto nadmienić że oprócz samych rysunków technicznych dostaliśmy fotorealistyczne wizualizacje, które pomagały utwierdzić się w dokonanych wyborach aranżacyjnych, oraz były przydatne na etapie wybierania materiałów. Dostaliśmy też szczegółową listę materiałów wykończeniowych, armatury, lamp itd która była wyjątkowo pomocna przy robieniu zakupów.
Solidność, terminowość i dobry kontakt to drugie imię Pana Marcina. Poza tym ma świetnych współpracowników, z tego miejsca chcemy szczególnie pozdrowić Pana Michała - stolarza. Jego meble na wymiar to majstersztyk. Podsumowując, polecamy ZoomProjekt z całych sił i na pewno skorzystamy z usług Pana Marcina i jego ekipy przy następnych realizacjach.

zobacz wątek
1 rok temu
~Tomasz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry