Odpowiadasz na:

Zofia - opinia

Z usług Pana Marka skorzystałam na podstawie opinii na portalu Trójmiasto i muszę przyznać, że zawierają one najprawdziwszą prawdę. Wczoraj został zakończony montaż moich dwóch szaf, i muszę... rozwiń

Z usług Pana Marka skorzystałam na podstawie opinii na portalu Trójmiasto i muszę przyznać, że zawierają one najprawdziwszą prawdę. Wczoraj został zakończony montaż moich dwóch szaf, i muszę przyznać, że wyglądają zjawiskowo. Już po pierwszym spotkaniu z Panem Markiem miałam wrażenie, że wybrałam właściwego fachowca, któremu mogę spokojne zaufać. Wszystkie moje propozycje, dotyczących organizacji wnętrza szaf, zostały uwzględnione, chociaż w ubiegłym roku inna firma nie chciała się tego podjąć.
Muszę przyznać, że Pan Marek jest pasjonatem swojej pracy, widać, że do każdej realizacji podchodzi jak do nowego wyzwania, które ma sprawić przyjemność nie tylko klientowi, ale i jemu. Cechuje go duża wyobraźnia i chęć podejmowania nowych wyzwań. Sprawia wrażenie jakby praca nie była dla niego rutyną a przyjemnością i sposobem na samorealizacje. Przy tym profesjonalizm, ciekawość nowych rozwiazań i wysoka kultura osobista czynią z niego super fachowca. Muszę też dodać kilka słów a pozostałych członkach zespołu. Mili, kulturalni, bardzo dokładni i profesjonalni młodzi ludzie wspólnie z szefem zasługują na najwyższą ocenę.

zobacz wątek
2 lata temu
~Zofia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry