Odpowiadasz na:

Anna Rachocka z córka - opinia

Wydawało się to niemożliwetermin przeprowadzki zbliżał się nieubłagalnie, tak wiec duża była presja aby sprzedać nasza bardzo nietypowa posesje rodzinna jak najszybciejPo spotkaniu z kilkoma... rozwiń

Wydawało się to niemożliwetermin przeprowadzki zbliżał się nieubłagalnie, tak wiec duża była presja aby sprzedać nasza bardzo nietypowa posesje rodzinna jak najszybciejPo spotkaniu z kilkoma agentami nieruchomości, nie miałyśmy żadnych wątpliwości, ze Artflat i Pani Aleksandra Węgrzyn będą najlepszym wyborem. Nie zawiodłyśmy się!
Pani Aleksandra natychmiast zrozumiała nietypowy urok naszej posesji i przy pomocy wspaniałych fotografów Artflat była w stanie ten urok i atuty przedstawić w ogłoszeniu o sprzedaż perfekcyjnie.
To ogłoszenie zobaczył ktoś, kto właśnie takiej posesji poszukiwał i w ciągu dwóch tygodni od publikacji miałyśmy ofertę kupna!
Cały proces sprzedaży zajął ostatecznie 6 tygodni, ponieważ pojawiły się nieprzewidziane komplikacje prawne z naszej stronyi tutaj Pani Aleksandra naprawdę zabłysnęła! Jej wsparcie, sensowne porady i przede wszystkim doskonała koordynacja całego procesu doprowadziły to pełnego sukcesu i zadowolenia wszystkich stron tej transakcji.
Pani Aleksandra ma zasadę: rzeczy niemożliwe nie istnieją i my możemy potwierdzić, ze w sprawach nieruchomości wszystko jest możliwe z takim pośrednikiem! Pani Aleksandro: dziękujemy!

zobacz wątek
10 miesięcy temu
~Anna Rachocka z córka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry