Odpowiadasz na:

Po pierwsze, naprawdę mam nadzieję, że nie dostanę za to lania, ponieważ rozumiem, jak to brzmi jak cipka.

Mam obsesję na punkcie rowerów od 6-7 lat, odkąd byłem młody. Zawsze wszystko... rozwiń

Po pierwsze, naprawdę mam nadzieję, że nie dostanę za to lania, ponieważ rozumiem, jak to brzmi jak cipka.

Mam obsesję na punkcie rowerów od 6-7 lat, odkąd byłem młody. Zawsze wszystko mi się w nich podobało, spędzałem czas na nauce i oglądaniu filmów na YouTube na rowerach. W końcu udało mi się zaoszczędzić wystarczająco dużo i na swój pierwszy motocykl uliczny kupiłem motocykl Street Triple RS 2020. Mam doświadczenie w jeździe konnej, więc było łatwe w obsłudze, chociaż ma trochę więcej mocy niż jestem przyzwyczajony (nic wielkiego, ma tryb deszczu).

W każdym razie nie jestem jeszcze ubezpieczony ani zarejestrowany, więc poruszam się po okolicy tylko w odpowiednim sprzęcie.

Zawsze wyobrażałem sobie, że stanę się porywczym jeźdźcem, jednak teraz, kiedy mam motocykl, wydaje mi się, że czytam tylko o wypadkach motocyklowych itp. Przysięgam, nigdy przez milion lat nie myślałem, że dostanę szoku, ponieważ jest to decyzja, która długo się robiło. Będąc w obszarze miejskim na Florydzie, muszę przejechać przez kilka autostrad, aby wydostać się na ładne drogi. Jeżdżę samochodem na wiele spotkań motocyklowych tylko po to, żeby porozmawiać z motocyklistami i wszyscy mówią mi, jak 5 znajomych zginęło w ciągu ostatnich 2 miesięcy.

Po prostu nagle poczułem się taki bezbronny i bardzo zdenerwowany kierowcami wokół mnie. Planuję jeździć wtedy, gdy jest najmniej tłoczno itp., ale czy ktoś ma jakąś radę na ukojenie nerwów? Nie spodziewałem się tego, ponieważ uwielbiam szybką jazdę, a w samochodach przekraczam granice pojazdu. Rowery to jednak inna rasa. Wiem, że są niebezpieczni i po prostu robimy, co w naszej mocy, ale nie wiem, chyba się denerwuję. Jestem na rozcieńczalnikach krwi również , który straszy mnie trochę.
https://9apps.ooo/
Może kiedy więcej będę w trasie, zbuduję pewność siebie.

I got this,..

zobacz wątek
3 miesiące temu
jecobdruv

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry