Odpowiadasz na:

Adam - opinia

Zainteresowałem się zakupem mieszkania, oferta w moim banku była dobra ale postanowiłam sprawdzić inne, mimo że moje dochody są wysokie i nie martwiłem się problemem przy kredycie. Natrafiłem na... rozwiń

Zainteresowałem się zakupem mieszkania, oferta w moim banku była dobra ale postanowiłam sprawdzić inne, mimo że moje dochody są wysokie i nie martwiłem się problemem przy kredycie. Natrafiłem na Panią Ewę doradcę finansowego z Gdańska, po przeczytaniu opinii zdecydowałem się na konsultację.

Pani Ewa przedstawiała i wyjaśniła mi oferty w innych bankach, omówiliśmy koszty i możliwości zaoszczędzenia mimo wysokich stóp procentowych. Za pośrednictwem pani Ewy złożyliśmy wnioski do innych banków jak i róniez do mojego. Wybrałem inny bank z lepszą ofertą , dzięki Pani Ewie zaoszczędziłem sporą sumkę.

Bardzo dziękuję za pomoc, cieszę się że podjąłem taką decyzję. polecam Panią Ewę Krośnicką z całego serca, bardzo miła otwarta osoba, z niesamowitą cierpliwością wyjaśniała parę razy zawiłe tematy kredytowe.

zobacz wątek
11 miesięcy temu
~Adam

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry