Odpowiadasz na:

Bernadeta - opinia

Poprzednio miałam do czynienia z kilkoma psychologami. Mogę więc wydać opinię o Pani Psycholog Annie Nurkowicz, która jest moim psychologiem od 2021r. do dziś. Była więc moim psychologiem w okresie... rozwiń

Poprzednio miałam do czynienia z kilkoma psychologami. Mogę więc wydać opinię o Pani Psycholog Annie Nurkowicz, która jest moim psychologiem od 2021r. do dziś. Była więc moim psychologiem w okresie Covid 19 i jest obecnie. W Covidzie prowadziła zajęcia zaocznie, a teraz podczas spotkań bezpośrednich w przychodni Gospody-Med. Obydwie formy zajęć potrafiła organizować wspaniale.
Pani Psycholog Anna Nurkowicz to człowiek, który bez reszty oddaje się pacjentowi. Jest profesjonalna, sumienna, życzliwa, zawsze punktualna, słowna a nawet przyjacielska.
Najważniejsze jest jednak to, że potrafi dobrze słuchać i dobrze doradzać. Jej uwagi są bardzo trafne i długo pozostają w umyśle i sercu. Polecam każdemu potrzebującemu właśnie taką Panią Psycholog. Na wszystkie zajęcia jeżdżę z przyjemnością, gdyż wiem, że spotkam przemiłą osobę, także wspaniałego fachowca.
Dodam, że bardzo wysoko oceniam cały personel Przychodni Psychoatryczno-Psychologicznej Gospody-Med, z którymi mam kontakt.

zobacz wątek
5 miesięcy temu
~Bernadeta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry