Odpowiadasz na:

Ewa - opinia

Dostałam się ma kierunek higienistka stomatologiczna. Kierunek jest bezpłatny i bez wpisowego. Moja siostra już ukończyła i jest bardzo zadowolona od razu dostała pracę.

Dostałam się ma kierunek higienistka stomatologiczna. Kierunek jest bezpłatny i bez wpisowego. Moja siostra już ukończyła i jest bardzo zadowolona od razu dostała pracę.

zobacz wątek
2 lata temu
~Ewa

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry