Odpowiadasz na:

Magdalena - opinia

Punktualnie, pomysłowo, skutecznie. Dobrze zorganizowane zajęcia, z pozytywną energią. Szkoła warta polecenia

Punktualnie, pomysłowo, skutecznie. Dobrze zorganizowane zajęcia, z pozytywną energią. Szkoła warta polecenia

zobacz wątek
2 lata temu
~Magdalena

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry