Odpowiadasz na:

Iwona M ( mama ucznia szkoły podstawowej) - ocena

Szkola podstawowa Mental Arts to miejsce, które zasługuje na najwyższe pochwały. Dyrektor tej szkoły jest prawdziwym liderem, który kieruje nią z pasją i zaangażowaniem. Zawsze z uśmiechem wita... rozwiń

Szkola podstawowa Mental Arts to miejsce, które zasługuje na najwyższe pochwały. Dyrektor tej szkoły jest prawdziwym liderem, który kieruje nią z pasją i zaangażowaniem. Zawsze z uśmiechem wita uczniów i chętnie rozmawia oraz z nimi żartuje. Widzę, że pod jego kierownictwem szkoła kwitnie, a atmosfera jest pełna pozytywnej energii i oby tak dalej. Mój syn codziennie kończąc zajęcia nie chce z niej wychodzić ! Jesteśmy w tej szkole od samego początku i moim zdaniem jest to najlepsza szkoła jaka powstała w Trójmieście.
To, co wyróżnia Mental Arts, to unikalne podejście do edukacji, które stawia na rozwijanie umiejętności, kreatywności i samodzielności uczniów i co najważniejsze bez stresu. Jestem pod wrażeniem zaangażowania nauczycieli, którzy wkładają całe swoje serca aby dzieci chłonęły wiedzę z radością i zainteresowaniem, co widać każdego dnia.
Polecam Mental Arts wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, gdzie edukacja idzie w parze z rozwojem osobistym !

zobacz wątek
5 miesięcy temu
~Iwona M ( mama ucznia szkoły podstawowej)

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry