Odpowiadasz na:

Anna Chmielewska mama ucznia LO (I klasa) - ocena

Dla mnie Mental Arts to szkoła "elitarna", ale nie o zasobność portfela tu chodzi, a o jakość procesu edukacji. Zaopiekowanie się uczniem, jego indywidualnymi potrzebami i wsparcie w procesie nauki... rozwiń

Dla mnie Mental Arts to szkoła "elitarna", ale nie o zasobność portfela tu chodzi, a o jakość procesu edukacji. Zaopiekowanie się uczniem, jego indywidualnymi potrzebami i wsparcie w procesie nauki są dla mnie bezcenne. Dodatkowo dbałość o dobrą atmosferę w szkole, dobre relacje pomiędzy uczniami, nauczycielami, dbałość o bezpieczeństwo, tolerancję i poszanowanie drugiego człowieka wyróżniają tę szkołę.
Trafiliśmy tu w zeszłym roku. Obawy były i to całkiem spore - zmiana tuż przed egzaminami ósmoklasisty, nowi koledzy, "nieznany" sposób nauczania. Dziś, będąc już w liceum wiemy, że to był dobry krok na drodze rozwoju syna, jego przyszłych umiejętności i kompetencji w dorosłym życiu.
W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować kadrze nauczycielskiej i wszystkim pracownikom szkoły za fantastyczną pracę, a samą szkołę polecić szczególnie tym, ale których edukacja dzieci to nie ocena, a proces mądrego rozwoju.

zobacz wątek
4 miesiące temu
~Anna Chmielewska mama ucznia LO (I klasa)

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry