Odpowiadasz na:

Anna - mama trójki uczniów szkoły Mental Arts - ocena

Nasza przygoda ze szkołą Mental arts rozpoczęła się trzy lata temu. Tak bardzo byliśmy zadowoleni z edukacji naszej córki, że obecnie cała trójka naszych dzieci do niej uczęszcza. Jesteśmy z tą... rozwiń

Nasza przygoda ze szkołą Mental arts rozpoczęła się trzy lata temu. Tak bardzo byliśmy zadowoleni z edukacji naszej córki, że obecnie cała trójka naszych dzieci do niej uczęszcza. Jesteśmy z tą szkołą od początku i mamy przyjemność obserwować jej niesamowity rozwój. Jest to miejsce, w którym panuje serdeczna atmosfera. Edukacja jest na wysokim poziomie. Dzieci mają mnóstwo języków obcych do wyboru. Mogą wybierać sobie niektóre przedmioty dodatkowe i rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Uczniowie głównie pracują w szkole, aby w domu już mieć czas wolny. Rodzice nie muszą myśleć o dodatkowych korepetycjach poza szkołą. Wszelkie edukacyjne braki i potrzeby indywidualne są w niej realizowane. Mental Arts to nie tylko szkola, lecz miejsce, w którym nasze dzieci mogą odnaleźć swoje pasje, mogą liczyć na pomoc psychologa czy też toutora.
Przede wszystkim jest to przestrzeń, w której nasze dzieci mogą się rozwijać, polubić naukę, z przyjemnością i zainteresowaniem czytać książki i chcieć sięgać po więcej!
Gorąco polecam.

zobacz wątek
4 miesiące temu
~Anna - mama trójki uczniów szkoły Mental Arts

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry