Odpowiadasz na:

Re: koszty utrzymania domu a mieszkania

@Radca Właściwy,

Napisałem bardzo długą wiadomość na temat warunków jakie powinna spełniać działka. Oczywiście coś wycięło i tekst się nie pojawił a Ja drugi raz już nie będę pisał o... rozwiń

@Radca Właściwy,

Napisałem bardzo długą wiadomość na temat warunków jakie powinna spełniać działka. Oczywiście coś wycięło i tekst się nie pojawił a Ja drugi raz już nie będę pisał o tym.

Mimo wszystko zachęcam Cię do tego, żebyś nie obrażał tutaj nikogo. Również Pana o nicku naciągacz ... ponieważ nic to nie da. Ani Ty nie będziesz przez to mądrzejszy ani inny czytelnik nie wyrobi sobie o tym zdania nie przekonując się: Kim tak naprawdę jesteśmy.

Odnosząc się do stwierdzenia "za darmo bym nie wziął" Ja może tak to opiszę: Ja Trójmiasto traktuję jako całość. Wielkie wyróżnienie dla Gdańska jako miasta ale też i Sopot i Gdynia ma coś w sobie. Całość tworzy coś wyjątkowego i chciałbym raczej mieć blisko do Trójmiasta a nie do jednego z miast (ale to jest moja preferencja).

Gdybyś mi powiedział tak: zamieszkaj gdzieś w pobliżu Św. Wojciecha, Orunii, Borkowa, Maćkowy to naprawdę głęboko bym się zastanowił Czy warto. Gdyby mi Ktoś za darmo dał działkę pod warunkiem, że muszę tam się wybudować i mieszkać to mocno bym się też zastanawiał. Po prostu mam inne preferencje.

zobacz wątek
3 lata temu
~życie to przygoda

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry