Odpowiadasz na:

Re: Serowy ramen w Timo Sushi Gdańsk w CH Matarnia - ktoś jadł?

W Timo Sushi w Gdański na Matarni jadam często podczas zakupów. Rameny bardzo smaczne a serowy oceniam 10/10 bo jest warty spróbowania. Z dobrego sushi w Gdańsku to w Timo polecam też zestawy -... rozwiń

W Timo Sushi w Gdański na Matarni jadam często podczas zakupów. Rameny bardzo smaczne a serowy oceniam 10/10 bo jest warty spróbowania. Z dobrego sushi w Gdańsku to w Timo polecam też zestawy - szczególnie w środę bo mają promkę. Dobry łosoś MOWI - chwalą się tym i to robi różnicę. Jak dla mnie Timo to jedno z lepszych sushi w Trójmieście.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~Adam

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry