Re: Serowy ramen w Timo Sushi Gdańsk w CH Matarnia - ktoś jadł?
W Timo Sushi w Gdański na Matarni jadam często podczas zakupów. Rameny bardzo smaczne a serowy oceniam 10/10 bo jest warty spróbowania. Z dobrego sushi w Gdańsku to w Timo polecam też zestawy -...
rozwiń
W Timo Sushi w Gdański na Matarni jadam często podczas zakupów. Rameny bardzo smaczne a serowy oceniam 10/10 bo jest warty spróbowania. Z dobrego sushi w Gdańsku to w Timo polecam też zestawy - szczególnie w środę bo mają promkę. Dobry łosoś MOWI - chwalą się tym i to robi różnicę. Jak dla mnie Timo to jedno z lepszych sushi w Trójmieście.
zobacz wątek