Odpowiadasz na:

Re: Skierowanie na cesarskie cięcie.

Może trochę nie na temat, ale jednak.
W ciągu ostatnich 2 tygodni byłam na IP na Zaspie i w Redłowie. Na Zaspę skierowano mnie po KTG w Swissmedzie - nie wyszło najlepiej, więc zasugerowali... rozwiń

Może trochę nie na temat, ale jednak.
W ciągu ostatnich 2 tygodni byłam na IP na Zaspie i w Redłowie. Na Zaspę skierowano mnie po KTG w Swissmedzie - nie wyszło najlepiej, więc zasugerowali powtórzyć badanie wieczorem w szpitalu. Wczoraj za to byłam na IP w Redłowie, bo jestem 5 dni po terminie i lekarz mówił, że jak nic nie będzie się działo, to mam co parę dni podejchać do szpiatala na KTG i USG (lekarz nie jest z Redłowa).
Na obu IP położne były bardzo niesympatyczne i z łaską mnie przyjęły rzucając wiele nieprzyjemnych komentarzy - np. jak Pani uważa, że coś jest nie tak, to kładziemy na oddział i wywołujemy poród, a nie KTG na IP; albo: co pani myśli, że pani przyjdzie, powie, że jest po terminie i my KTG będziemy robić???
Już mnie korciło poprosić o potwierdzenie na piśmie, że odmawiają mi tego badania. Ale obie po marudzeniach mnie przyjmowały.
No ale do rzeczy - otóż w obu IP położne były bardzo niemiłe, ale za to lekarze przesympatyczni. Lekarka w Redłowie dokładnie mnie zbadała, zrobiła USG i powiedziała, że jakby cokolwiek mnie niepokoiło, to mam się nie przejmować i od razu do nich przyjeżdżać. Podobnie lekarz na Zaspie - bardzo sympatyczny, dokladnie wszystko sprawdził i podtrzymał na duchu.
Spróbuj więc może dostać się do jakiegoś lekarza pracującego w Redłowie i bezpośrednio z nim pogadaj. Bo z położnymi to ciężko...

zobacz wątek
10 lat temu
~futuremum

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry