Odpowiadasz na:

Re: Co myślicie o adopcji?

Znajoma mojego ojca adoptowała dawno temu małego chłopca. Nikt jej nie poinformował że dziecko ma FAS, bo matka alkoholiczka, pełna patologia. Jak mój ojciec zobaczył dziecko już wiedział że będą z... rozwiń

Znajoma mojego ojca adoptowała dawno temu małego chłopca. Nikt jej nie poinformował że dziecko ma FAS, bo matka alkoholiczka, pełna patologia. Jak mój ojciec zobaczył dziecko już wiedział że będą z nim problemy. Pomimo tego że miał 3-4 lata. W tym momencie siedzi w więzieniu za rozbije, kradzież przyrodniej matce samochodu, którego nie odzyskali, i różne inne. Okradał ich cały czas, trzymali wszystkie rzeczy pod kluczem w szafie. A ta kobieta jest tak dobra, i pracowita, że mi jej żal. Ona naprawde go kochała.

Wracając do pytania, może to pójście na łatwiznę, ale gdybym była postawiona w takiej sytuacji, adoptowałabym dziecko. Tyle że najpierw chcialabym wiedzieć, jak przebiegała ciąża, czy matka przypadkiem nie jest alkoholiczką. Nie wyobrażam sobie adpotować dziecka, włożyć trud w wychowanie, a później mi odpłaci okradaniem, nie daj Boże przemocą wobec mnie.

zobacz wątek
13 lat temu
KaskaGdansk

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry