Odpowiadasz na:

to ja może inaczej - kilka lat temu skorzystałam z pomocy profesjonalnego dietetyka, szukałam opinii na forach i zdecydowałam się na poradnię MójDietetyk w Gdyni, niedaleko Armii Krajowej. Zależało... rozwiń

to ja może inaczej - kilka lat temu skorzystałam z pomocy profesjonalnego dietetyka, szukałam opinii na forach i zdecydowałam się na poradnię MójDietetyk w Gdyni, niedaleko Armii Krajowej. Zależało mi na zejściu ok 10 kg z wagi 72 na 62. Zrobiłam 8 jadłospisów, każdy rozpisany na 2 tygodnie, co daje łącznie 4 miesiące na diecie. Trzymałam się wszystkich wytycznych, nie było podjadania, alko, żadnych słodyczy itd. Chudłam bardzo wolno, około 2 kg na miesiąc. Zeszłam do 64kg ale zdecydowałam się zrezygnować z dalszej współpracy, ponieważ nie byłam zadowolona, efekty pojawiały się zbyt wolno. Pani dietetyk, która układała dla mnie dietę jest przemiłą osobą, ale denerwowało mnie że pomimo zaznaczenia n a wstępie i późniejszego powtarzania jakich składników nie chcę i nie mogę jeść - one pojawiały się w jadłospisie. Zmieniłam pracę na taka, która niekiedy nie dawała mi możliwości spożycia 5 posiłków dziennie, a gdy tak się działo - waga stała w miejscu. Powtarzałam zabawę z ta dietą w późniejszych okresach, przez pewien czas (ok. 2 miesiące) łączyłam ją z pewną dawka aktywności fizycznej (4 godziny konkretnego fitnessu w tyg. bez szukania wymówek:) ) i waga spadała tak samo wolno.
Nie jestem pewna, czy to kwestia diety czy organizmu ale po 4 latach wróciłam do poprzedniej wagi i jestem załamana. Czy możecie doradzić porządnego dietetyka, takiego u którego efekty są? nie mam na myśli efektów bez wyrzeczeń, ale efekty widoczne, takie na które nie trzeba czekać miesiącami?

zobacz wątek
4 lata temu
~Alicja

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry