Odpowiadasz na:

Re: escortowo.pl

Próbowałeś gotować ale z marnym skutkiem, wobec czego wybierasz restauracje? Pewnie tak samo myślą faceci chodzący do prostytutek - kilka razy im nie wyszło z kobietami, to wybierają "gotowe... rozwiń

Próbowałeś gotować ale z marnym skutkiem, wobec czego wybierasz restauracje? Pewnie tak samo myślą faceci chodzący do prostytutek - kilka razy im nie wyszło z kobietami, to wybierają "gotowe żarcie".

U mnie w domu panowała zasada, nie umiesz gotować, to chodzisz głodny, lub jesz to co ugotuje ci kucharz;)

Podobnie jest z kobitami, nie ważne kim jesteś, albo się nauczysz jak je zdobywać, albo musisz za to płacić. Dlatego napisałem że to upokarzające dla mężczyzny, że w tych czasach musi płacić za coś co wiele kobiet z chęcią da mu za darmo.

Trzeba przezwyciężać swoje ograniczenia, być odważnym, uczyć się relacji męsko-damskich... i uczyć się gotować;)


Co do magii w restauracji. Magią jest to jak produkty zmieniają się w pyszny posiłek. Ta magia w restauracji zostaje za drzwiami kuchni.


Nie wątpię że prostytutki bywają ładne, ale jak napisałem powyżej, takie same kobiety chodzą po ulicach, często samotne i napalone:p

Wiedza, nie pokrywa się z mądrością. Im ktoś ma bardziej pustą głowę tym łatwiej można ją napełnić informacjami. Ona może znać języki i mieć dużą wiedzę na różne tematy, ale jest głupia bo wybrała zawód który w społeczeństwie traktowany jest negatywnie. Odbije się on jej czkawką w najgorszym możliwym momencie.
Dla ludzi jest tylko dziwką, dla wielu śmieciem, nawet dla zwolenników (jak Ty) jest przedmiotem, porównywanym do jedzenia, koszuli czy samochodu. To też odbija się na psychice i poczuciu szczęścia.
Gdyby była mądra, to by o tym wiedziała. Dlatego te ładne dziewczyny które ja poznałem nie pałały się tym zawodem.


Nie słyszałem by efekty specjalne miały takie właściwości:)
To szczęście że nie jestem takich wielkim fanem:d
Stwierdziłem tylko jaki jest główny powód dla którego mogę wybrać kino nad własną kanapę;)
W innym wypadku wybieram kanapę.


Mówiąc o sprawianiu przyjemności kobiecie, nie miałem na myśli dziwki.
Ale obcowanie z nimi wpływa także na to jak potem traktujesz inne kobiety. Stajesz się roszczeniowy;) I niczego z siebie nie dajesz... to w nieuczciwe. Koło się zamyka, jeśli rozumiesz co mam na myśli;)

Istotne jest też to co kogo kręci. Ciebie to by sobie poużywać, by sobie sprawić przyjemność wykorzystując jej ciało jak przedmiot, lepszą wersje gumowej lalki.
Ja mam bardziej wyrobiony smak i mi sprawia przyjemność sprawianie przyjemności. Tego u dziwki nie dostanę. W aspekcie psychicznym wyjdę na minusie.


Jak oglądam TV to zawsze myślę o tym ile w tym prawdy i w którym miejscu jesteś oszukiwany (także odróżniam drobne mijanie się z prawdą z niewiedzy i oszukiwanie w celu wyzysku).
Dystansuje się od tego, ale nie zamykam oczu udając że jestem wprawdzie oszukiwany, ale wszystko jest w porządku bo jest to oszustko miłe dla oka i ucha. Wręcz przeciwni, irytują mnie takie oszustwa...
Pewnie dlatego mało czasu spędzam przez TV;)


Gdybyś wiedział jak gotuje, zwątpiłbyś w swoją restaurację:P


Zgadzam się co do pierwszego i ostatniego zdania:)
Więc z chęcią przeczytam Twoją odpowiedź, jeśli się na nią zdecydujesz, ale sam nie będę już kontynuował tematu.

zobacz wątek
11 lat temu
Antyspołeczny

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry