Odpowiadasz na:

Re: pies a dziecko?

My zdecydowaliśmy się tez na pieska:), jestem w 7 miesiącu ciąży a nasza Goldenka ma prawie 6 m-cy i strasznie się cieszę że ją mamy ale musisz wziac pod rozwage parę rzeczy typu czy chcesz... rozwiń

My zdecydowaliśmy się tez na pieska:), jestem w 7 miesiącu ciąży a nasza Goldenka ma prawie 6 m-cy i strasznie się cieszę że ją mamy ale musisz wziac pod rozwage parę rzeczy typu czy chcesz szczeniaka - np. wiąże się z tym na początku duzo obowiązków - nasza jadła 4 razy dziennie i średnio co dwie godziny wychodziałam z nią na dwór, dość szybko się nauczyła czystości ale nalatalam się jak osiolek (miaszkamy na 2 piętrze), na dlugo nie zostawialam jej samej i specjalnie duzo zniszczeń nam nie narobila w domu ale wiem że jak ktoś zostawia na dłużej to potrafia takie szczeniaki nieźle napsocić (koleżance np. kable i kontakty obgryza).
I jezeli chodzi o "łagodnośc" rasy - to nie do końca tak, bardziej chodzi o charater psa, nasza ma bardzo silny charakter i stara się nade mną dominować bo widzi że mam miękkie serce - już jako 2 miesięczne szczenie ugryzła mnie tak że do teraz mam slad - zrobiła to ze zlości bo myślala że chcę jej zabrać miskę z jedzeniem i walczyła, do tej pory jak coś się jej nie podoba to warczy i testuje na ile sobie może pozwolić. Po prostu trzeba takiego pieska szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić.
Radość z posiadania pieska jest warta takiej pracy, i już też widzę jak bardzo cieszy się do dzieci, i dzieci do niej, już się nie mogę doczekać jak z naszą córcia będą się bawić.
Powodzenia

zobacz wątek
14 lat temu
Gosiaczek79

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry