Odpowiadasz na:

Re: pies a dziecko?

A jeszcze a'propos zwolnienia w ciąży i opieki nad psem to własnie ja tak zrobilam - odebralismy psa w dniu w którym poszłam na zwolnienie. Tyle ze to bylo ok. 3-go miesiąca ciąży, pierwsze ranne... rozwiń

A jeszcze a'propos zwolnienia w ciąży i opieki nad psem to własnie ja tak zrobilam - odebralismy psa w dniu w którym poszłam na zwolnienie. Tyle ze to bylo ok. 3-go miesiąca ciąży, pierwsze ranne wyjście na spacer biegał mój maz, ja potem dopiero ok. 10tej więc też się wysypiałam. Gorzej jezeli będziesz chciała pieska a cięzkie początki ciazy dadzą ci we znaki, ja mdłości nie mialam ale zanim nauczylismy psinkę prosic o wyjście lub jak nie zdązylam z nią wyjśc to ciężko się sprzątało:( Ale pocieszajace że dość szybko się nauczyła.
Aha, i wadą na pewno goldenów, ale pewnie i innych szczeniakow jest to ze lubią zjadać różne świństwa z dworu albo co znajdą w domu - niekonieczenie musi to być jedzenie- a potem mają problemy żołądkowe - nasza miala taki okres czasu że średnio co 3-4 dni miała rewolucje, teraz jest nieco lepiej ale trzeba bardzo pilnować (ewentualnie są np. obroże z materialu ktore nie pozwalają nic zjeść ale wolimy ją po prostu oduczyć).

zobacz wątek
14 lat temu
Gosiaczek79

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry