Odpowiadasz na:

Re: BMW DOBRY MECHANIK

Napiszę tak. BMW jeżdżę od 2004 roku. Mniej więcej co 2 lata zmieniam model. Serwisowałem wszędzie chyba gdzie to było możliwe w Trójmieście, tj. Fota na Stryjskiej, Zdunek w Gdańsku, BM Serwis w... rozwiń

Napiszę tak. BMW jeżdżę od 2004 roku. Mniej więcej co 2 lata zmieniam model. Serwisowałem wszędzie chyba gdzie to było możliwe w Trójmieście, tj. Fota na Stryjskiej, Zdunek w Gdańsku, BM Serwis w Sopocie, Adam Sobisz w Osowie, Rutkowski Serwis w Gdańsku, Premium Motors w Gdańsku.

Nie zaliczyłem jeszcze tylko warsztatu w Oliwie na Liczmańskiego oraz Bawarii Motors. Pomijam warsztaty za Trójmiastem tj. WFK i Pana Kwiatkowskiego z Luzina bo dla mnie to za daleko.

Podsumowując to każdy zaliczył wpadkę. Mniejszą, bądź większą, ale po kilku wizytach jakiś tam niesmak z mojej strony zostawał. Uważam, że co do jakości obsługi klienta i napraw samochodów serwisy w Trójmieście powinny się jeszcze dużo nauczyć, a przede wszystkim profesjonalniej podchodzić do napraw. Dziwnym zjawiskiem dla mnie jest to, że ceny części w sklepie internetowym (nie kradzione na allegro) są 20% tańsze niż w tych warsztatach. Chyba czas zejść z marży a skorzystać z efektu skali.

zobacz wątek
4 lata temu
~Kazimierz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry