Odpowiadasz na:

Nowe Dolne Miasto

Witam,
mojego posta kieruje głównie do osób związanych z dzielnicą Dolne Miasto. Pracuję dla firmy, która jest zainteresowana inwestowaniem w tejże dzielnicy. Zanim jednak podejmiemy... rozwiń

Witam,
mojego posta kieruje głównie do osób związanych z dzielnicą Dolne Miasto. Pracuję dla firmy, która jest zainteresowana inwestowaniem w tejże dzielnicy. Zanim jednak podejmiemy jakiekolwiek decyzje chciałbym przeprowadzić rekonesans i uzyskać kilka informacji które pomogą mi wybadać miedzy innymi potrzeby mieszkańców. Może ktoś wie co dalej z planem rewaloryzacji Dolnego Miasta? Chciałbym się również dowiedzieć, może z pierwszej ręki, bo któryś z forumowiczów jest mieszkańcem tej dzielnicy, jakie są główne potrzeby "usługowe"? Czego w Dolnym Mieście brakuje? Wiem że drogi i sięć kanalizacyjna są w opłakanym stanie, ale mi bardziej chodzi o zapotrzebowanie mieszkańców na wszelkiego rodzaju usługi, np. sklepy, punkty medyczne, gastronomiczne, etc.
Żeby się za bardzo nie rozpisywać, zachęcam forumowiczów aby w odpowiedzi na mojego maila po prostu ponarzekali na Dolne Miasto :)

zobacz wątek
12 lat temu
~gonzo

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry