Odpowiadasz na:

Re: Pomarańczowe Osiedle

O rany, ile zawiści w ludziach.. :) każda opinie ma trochę racji, bo prawdą jest, że droga dojazdowa to droga również do szpitala, prawdą jest, że obok jest krematorium mimo to my zdecydowaliśmy... rozwiń

O rany, ile zawiści w ludziach.. :) każda opinie ma trochę racji, bo prawdą jest, że droga dojazdowa to droga również do szpitala, prawdą jest, że obok jest krematorium mimo to my zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania i nie możemy się doczekać odbioru :) bo przecież osiedle ma też swoje zalety, których może nie chcą dostrzec osoby cierpiące na tzw. "ból d" i muszą "wyładować" się na forum :) dla nas wielkim atutem była kameralność osiedla, bo aktualnie coraz mniej takich można znaleźć na 3miejskim rynku - proszę spojrzeć np. na inwestycje Allcona, Robygu, czy nawet sam Garnizon - ogromne, kilkunastopiętrowe kolosy, usytuowane tak blisko siebie, że z sąsiadem spokojnie można rozmawiać przez okno - jak w starych dobrych blokowiskach :) a na Pomarańczowym? trzy 4-piętrowe budyneczki, wszystko ladnie ogrodzone, mieszkać tam będzie kilkadziesiąt a nie kilkaset rodzin a to dokąd prowadzi ulica obok budynku nas nie interesuje, bo przecież mieszkać będziemy w kupionym mieszkaniu a nie na ulicy :) no i lokalizacja! Dla osób, które - tak jak my - z czasem chciałyby wynająć zakupione mieszkanie lokalizacja jest idealna! Bowiem znacznie łatwiej (no i na pewno drożej) można wynająć mieszkanie prawie w centrum, niż na Szadółkach, Chełmie czy innej słabo skomunikowanej dzielnicy.. Także drodzy Hejterzy! Dajcie sobie spokój i pozwólcie nam cieszyć się naszymi inwestycjami, a sami zamiast pisać jak beznadziejne jest to osiedle może np. pójdźcie na spacer - wiosna idzie, piękna pogoda - może przejdzie Wam ból tylnej części ciała i zachowacie opinie dla siebie ;)
Pozdrawiamy przyszłych Sąsiadów mając cichą nadzieję, że będzie nam się naprawdę super mieszkało! :) do zobaczenia w maju :)

zobacz wątek
5 lat temu
~B.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry