Odpowiadasz na:

Z zalet na pewno lokalizacja, blisko do dworca Wrzeszcz, knajpki w pobliżu, Żabki, Biedronka, ogólnie fajny klimat. Cienkich ścian nie mamy, sąsiadów raczej w ogóle nie słyszę, większości horror... rozwiń

Z zalet na pewno lokalizacja, blisko do dworca Wrzeszcz, knajpki w pobliżu, Żabki, Biedronka, ogólnie fajny klimat. Cienkich ścian nie mamy, sąsiadów raczej w ogóle nie słyszę, większości horror stories z tego wątku też nie uświadczyłem, ale to pewnie dlatego, że wynajmuję od kogoś i ten ktoś popoprawiał budowlane buble wcześniej.

To co męczy najbardziej to rozwrzeszczana dzieciarnia cały czas pod oknem - w okolicy jest przedszkole, osiedle, jak inni wspominali, jest typowo "dla młodych" itd, przez co praktycznie co chwilę słychać jakiegoś rozhisteryzowanego bachora, któremu rodzice nie kupili batonika albo nie pozwolili gnębić innych dzieci.

Jeśli nie przeszkadzają ci tego rodzaju dźwięki i masz wystarczająco dużo w portfelu, żeby płacić spory czynsz i wykupować osobny parking - naprawdę fajna okolica. Jeśli nie masz dobrych słuchawek i wolisz wydawać nieco mniej - trochę gorzej, lepiej poszukać mieszkania gdzieś indziej.

zobacz wątek
4 lata temu
~Mieszkaniec od miesiąca :P

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry