Odpowiadasz na:

Re: Do radnych z Jasienia?Szadółki

To, że korzysta z tego promil mieszkańców. Większość o tym nawet nie wie. Koszty tych imprez są astronomiczne, często po kilka tysięcy. Tak, po kilka tysięcy! Tymczasem jest do wykonania wiele... rozwiń

To, że korzysta z tego promil mieszkańców. Większość o tym nawet nie wie. Koszty tych imprez są astronomiczne, często po kilka tysięcy. Tak, po kilka tysięcy! Tymczasem jest do wykonania wiele inwestycji drobnych, gdzie kilkaset złotych ułatwiłoby życie mieszkańcom. Abstrahuję od tego, czy pieniądze na organizacje takich imprez są wydawane uczciwie, zakładam że tak, ale proszę sobie sprawdzić poszczególne składowe budżetu.
Poza tym, istnieje kompletny brak transparetności działania Rady i wydatkowania przezeń pieniędzy. Mamy XXI wiek, a Rada nie konsultuje z nikim swoich działań czy wydawania środków. Kiedyś napisałam do nich maila w jakiejś drobnej sprawie z zapytaniem, nawet nie raczyli odpisać. Proszę zobaczyć, jak funkcjonują Rady w innych dzielnicach. Są blisko ludzi, ich potrzeb (to może być subiektyne, zgadzam się), ale przede wszystkim ich działalność jest transparetna, a pieniądze nie są przejadane na festyny, a na inwestycję w okolicę.

zobacz wątek
6 lat temu
~A.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry