Odpowiadasz na:

cudownie!

Od dawna żyłam w przekonaniu, że moje biustonosze wybierane 'na oko' nie są odpowiednio dobrane- przed zakupem biustonosza pod suknię ślubną wybrałam się więc do Christelle żeby panie doradziły mi... rozwiń

Od dawna żyłam w przekonaniu, że moje biustonosze wybierane 'na oko' nie są odpowiednio dobrane- przed zakupem biustonosza pod suknię ślubną wybrałam się więc do Christelle żeby panie doradziły mi co powinnam wybrać i przede wszystkim w jakim rozmiarze (oczywiście okazało się, że nie miałam wcześniej dobrze dobranego rozmiaru).
Panie z Christelle są niesamowite! Profesjonalne, miłe, pomocne .. ani przez chwilę kobieta nie czuje się skrępowana wybierając bieliznę, w salonie panuje wspaniała atmosfera. Nawet mój narzeczony był zachwycony gdy podczas moich przymiarek zaproponowano mu kawę i wygodny fotelik obok przymierzalni :). Ostatecznie kupiłam w salonie 2 biustonosze, z ktorych jestem baardzo zadowolona! Nie są najtańsze, ale faktycznie jakościowo dużo lepsze niż te które nosiłam do tej pory. Swoją drogą, każdej pani polecam wizytę u brafitterki, dobrze dopasowany biustonosz potrafi naprawdę dużo zmienić jeśli chodzi o wygodę na co dzień.

zobacz wątek
9 lat temu
~Magda

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry