Odpowiadasz na:

Głupoty

Co Ty wygadujesz za bzdury i siejesz ferment. Nikt Ci umowy nie nakazuje podpisać. Po prostu firma energetyczna należąca do JW przygotowała się wcześniej i zamontowali liczniki. Chcesz podpisać... rozwiń

Co Ty wygadujesz za bzdury i siejesz ferment. Nikt Ci umowy nie nakazuje podpisać. Po prostu firma energetyczna należąca do JW przygotowała się wcześniej i zamontowali liczniki. Chcesz podpisać Umowę to masz prąd tego samego dnia. jeśli nie chcesz to musisz iść do Energi, Taurona czy gdziekolwiek i podpisać z nimi Umowę i czekać na instalatora. Przecież to jest naturalne na każdym nowym osiedlu, że czekasz. A te 4 miesiące (swoją drogą przesada), które wymyśliłeś to nie jest wina JW tylko firmy, z którą podpisujesz Umowę. JW nic nie utrudnia ani nie blokuje. Ale najlepiej jest powiedzieć, nie dali mi wyboru jak za komuny i przystawili pistolet do skroni no to podpisałem.
Poza tym, rozumiem, gdyby Zeup mial ceny z kosmosu, ale są one równie atrakcyjne jak innych firm (jedynym minusem jest brak taryfy weekendowej).

Reasumując, nie strasz ludzi swoją niekompetencją.

zobacz wątek
3 lata temu
~NW

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry