Odpowiadasz na:

Polecam Zakopane! Wiele ciekawych atrakcji, można zorganizować sobie tam czas nawet jak pogoda jest taka sobie.Jest wiele ciekawych tras i miejscowość jest świetna zarówno na wakacje zima jak i... rozwiń

Polecam Zakopane! Wiele ciekawych atrakcji, można zorganizować sobie tam czas nawet jak pogoda jest taka sobie.Jest wiele ciekawych tras i miejscowość jest świetna zarówno na wakacje zima jak i latem. Jeśli do Zakopanego udajesz się wiosną, to warto trochę zboczyć z trasy i zobaczyć Dolinę Chochołowską, która zasypana jest krokusami. Oczywiście Dolina Chochołowska o każdej porze roku wygląda pięknie, ale wczesną wiosną wręcz zachwyca.
Zanim wjedziesz do centrum Zakopanego, można zatrzymać się również przy słynnym Sanktuarium na Krzeptówkach. Drewniane elementy we wnętrzu sanktuarium zostały wykonane przez miejscowych górali, a architektura stanowi ciekawe połączenie tradycji i nowoczesności. Jeśli na miejscu będziesz chciala sobie zarezerwować jakiś nocleg, polecam apartamenty zamiast hotelu https://pieknekoscielisko.pl/apartamenty-w-gorach - bedzie taniej i wygodniej.

zobacz wątek
4 lata temu
~weronkie

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry