Odpowiadasz na:

Pamiętajcie drodzy, że Zakpane to nie krupówki i kicz. Zakopane to fantastyczne Tatry!, przecudne widoki, różnorodne trasy. Bardzo dobra komunikacja (aczkolwiek droga, uwaga na taxi!, niestety oni... rozwiń

Pamiętajcie drodzy, że Zakpane to nie krupówki i kicz. Zakopane to fantastyczne Tatry!, przecudne widoki, różnorodne trasy. Bardzo dobra komunikacja (aczkolwiek droga, uwaga na taxi!, niestety oni mają inny świat cenowy powiedziałabym tu nawet o zakopiańskiej mafii ;), drogo drogo drogo wszędzie, jedzenie kiepskie! tandetnie i tłusto, jakośc do ceny nic nie ma, sklepiki drogie, ale są też biedronki i lidl w centrum) Najgorszym miejscem by sie udać to Krupówki i Gubałówka. Najlepsze miejsca do noclegu Kościelisko! Bus co 10-20 min. z centrum (jedzie około 15 min.) oni mają najpiękniejszy widok na Tatry, na wyciągnięcie ręki! I świetne miejsce wypadowe na szlaki, dla dzieci dlina Kościeliska (cudowna), skąd można wyruszyć na wędrówki po górskich szlakach. Zaznaczę: dzieci się nudzą prostymi wydeptanymi szlakami, oni muszą miec frajdę z wędrowania, tu coś podejść, tu się wspiąć, i naczej będzie "ile jeszcze?".
Kto narzeka na Zakpane to po prostu nie skorzystał z prawdziwych uroków, tam naprawdę jest wiele ciekawych i spokojnych szlaków. Puste słowa ludzi którzy po prostu siedzieli i dawali sie naciągać a teraz odradzają :) Trzeba po prostu wyjsc w góry.

zobacz wątek
4 lata temu
~

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry