Odpowiadasz na:

10 kilo w 2,5 miesiąca (jak dotąd bez efektu jojo:)

Do Pani Małgorzaty trafiłem za sprawą prezentu urodzinowego ofiarowanego mi przez znajomych. Gdy bliskie Ci osoby robią takie prezenty, to chyba znak, że trzeba się za siebie wziąć? Zwlekałem dwa... rozwiń

Do Pani Małgorzaty trafiłem za sprawą prezentu urodzinowego ofiarowanego mi przez znajomych. Gdy bliskie Ci osoby robią takie prezenty, to chyba znak, że trzeba się za siebie wziąć? Zwlekałem dwa miesiące z wizytą ale w końcu poszedłem. Dwa i pół miesiąca później nikt nie myślał już o takich prezentach dla mnie:) W tym czasie zrzuciłem 10 kilo... ale nie to jest najważniejsze... najważniejsze jest to, że dzięki Pani Małgorzacie nauczyłem zdrowo się odżywiać.

Sama dieta nie była bardzo kłopotliwa, jadłem to, co lubiłem, a dania z przepisów pezygotowywanych dla mnie przez panią Małgorzate były proste w przyrządzaniu i, co chyba bardziej istotne, niezwykle smaczne!

Wydaje mi się, że w tym właśnie kryje się kunszt dietetyka – ułożyć pacjentowi taką dietę, która nie będzie w żaden sposób uciążliwa i przyniesie zakładane rezultaty.

Zdecydowanie polecam pomoc Pani Małgorzaty każdemu, kto chce zmienić swój styl życia, zrzucając przy tym kilka dodatkowych kilogramów!

Pamiętajcie jednak, by do Poradni Balance udać się z otwartą głową – zrzucić parę kilo to jedno, ważniejsze to nauczyć się, jak zdrowo jeść, by po kilku miesiącach te parę kilo nie wróciło!

zobacz wątek
6 lat temu
~Wojtek Godek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry