Odpowiadasz na:

Re: Chcieli MdM-u, utknęli w systemie. Kupujący mieszkania mają problem

Twoją pierwszą wypowiedź zinterpretowałem, że szukasz czegoś pod deweloperkę, czyli min kilka tysięcy m2 stąd wyskoczyłem z milionami, ale jak rozumiem to celujesz w działkę/działki pod zabudowę... rozwiń

Twoją pierwszą wypowiedź zinterpretowałem, że szukasz czegoś pod deweloperkę, czyli min kilka tysięcy m2 stąd wyskoczyłem z milionami, ale jak rozumiem to celujesz w działkę/działki pod zabudowę 1-rodzinną.
Przpuszczam, że masz już jakieś rozeznanie skoro obstawiasz pn-zach. Czy masz na myśli tereny od chwaszczyna poprzez bojano, koleczkowo?
Tam ekspansja już trwa od ponad 10 lat. Ja poza 3miastem nie skupiałbym sie tyle na kierunku co na samej działce, tzn dobry dojazd i dostęp do mediów w perespektywie 10 lat i co najważniejsze sama działka a tu następujące kwestie:
- linia brzegowa jeziora
- Super widok, np na jezioro, las, tereny zielone bez ryzyka zasłonięcia tego widoku, czyli mówimy o lokalizacji na wzniesieniu
- Kształt działki
- Nasłonecznienie działki
- Potencjalne sąsiedztwo
- Usytuowanie wjazdu
- niedaleko ale nie bezpośrednio przy ruchliwych drogach, chodzi o spokój
-Potencjalny prestiż w perespektywie 10lat, czyli kto i co będzie tam budować

Reasumując obstawiałbym działki w pewien sposób unikatowe, a nie najtańsze. Na dobre działki zawsze kupiec się znajdzie a ciśnienie na budowlankę nie będzie wieczne, moim zdaniem do 2020 max, a później przynajmniej jeśli chodzi o mieszkaniówkę to wyraźnie wyhamuje.

zobacz wątek
4 lata temu
~Ap

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry