Odpowiadasz na:

Re: Chcieli MdM-u, utknęli w systemie. Kupujący mieszkania mają problem

@Ap, Jakbym siebie słuchał;-)

Dokładnie mam tak to rozpisane jak mi nakreśliłeś. Przede wszystkim celuję na lokalizację oraz komunikację. Te kierunki, które wymieniłeś nie do końca... rozwiń

@Ap, Jakbym siebie słuchał;-)

Dokładnie mam tak to rozpisane jak mi nakreśliłeś. Przede wszystkim celuję na lokalizację oraz komunikację. Te kierunki, które wymieniłeś nie do końca gwarantują innego typu walory, które wymieniłeś w perspektywie pokrojenia tego terenu pod Trasę Kaszubską i przyszłą OMT, siłą rzeczy jak będziesz w dobrej lokalizacji i miał w odległość 2 km do ww. dróg to już chyba wszystko co można osiągnąć w tej kwestii. Dobrze jednak wiem, że 2 km od drogi szybkiego ruchu to szału nie ma na ciszę;-) Jednak lokalizacja jest mega ważna. W okolicy np. Tuchomia (jezioro), Warzno, Dobrzewino, są tam właśnie takie tereny jak piszesz ale Czy czasem nie za daleko od Trójmiasta? Chwaszczyno / Osowa też nie jest tak głupio ale przyszła OMT mnie zniechęca, choć może tam być dobry wyjazd i komunikacja super.
Z drugiej strony za np. 20 lat takie tereny blisko tras mogą być bardzo pożądane z innego powodu. Ja przewiduję, że nasycenie samochodów elektrycznych na pewno przekroczy 50%, co oznacza, że nie będzie i tak głośno i tak niezdrowo a komunikacyjnie zawsze wygodniej.

Zgadzam się również tobą co do kwestii budownictwa. Nie będzie to długo trwało, może jeszcze 10 lat a już na pewni dzisiejsza młodzież nie będzie się szarpać z budową domów. Mobilność zwycięży a do mobilności bardziej nadaje się mieszkanie, bo łatwiej go wynająć! i przeprowadzić się w inne miejsce, więc budownictwo jednorodzinne może mocni przystopować.

Skoro mi już odpisałeś konkretnie: To napisz gdzie Ty na obecną chwilę kupiłbyś ziemię. Nie chodzi mi jak najtaniej (choć ta opcja przynosi większy zysk), napisz gdzie w oparciu o te kwestie, które wymieniłeś.

zobacz wątek
3 lata temu
~Gdzie warto inwestować

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry